Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Izolace, která přináší peníze

Výhody ultratenké izolace z rezolové pěny Kingspan Kooltherm K5 Kontaktní fasádní deska se ale projeví nejen při obnovách domů s památkovou ochranou. Následující detail provedení zateplení lodžie v rámci ETICS v případě jednoho z nejčastěji řešených panelových domů VVÚ–ETA názorně popisuje výhody plynoucí z použití Kingspan Kooltherm K5 Kontaktní fasádní desky.

Kromě zcela jasných a konkrétně popsaných výhod v oblasti využití prostoru lodžie a efektního zateplení kritických oblastí je nutné vzít v úvahu i hodnotu bytové jednotky po aplikaci ETICS. Patrné je zejména zhodnocení takto zatepleného prostoru, vyplývající z půdorysu řešené lodžie, která je velmi často realitními společnostmi oceňována jako součást celkové plošné výměry bytu.

V tomto konkrétním případě je užitná plocha bytové jednotky po aplikaci Kingspan Kooltherm K5 Kontaktní fasádní desky téměř o 1 m2 větší, než při použití konvenčních izolantů. V případě metropolí to může znamenat nárůst reálné hodnoty bytu až o 30 tis. Kč.

Produkty Kingspan Kooltherm K5 Kontaktní fasádní deska vám umožní se při realizaci ETICS vyhnout mnoha úskalím a umožní trvalé navýšení tržní hodnoty řešeného objektu.

Kingspan Izolace

Business Center Rokytka,

Sokolovská 270/201,

190 00 Praha 9

www.kingspaninsulation.cz